Selda Bağcan'ın yeni albümü, bu ölümsüz sesi hatırlattı

Print
PDF

Uzun zamandır biraz gündemimizden çıkmış mıydı? O üretimini hiç durdurmadı gerçi. Ama biz mi biraz her tür müziğe dalarak onu ihmal etmiştik? Ne olursa olsun...

Bir zamanların yakın dostu sevgili Selda Bağcan'ın yeni albümü Güvercinleri de Vururlar'ı büyük ilgiyle dinledim, dinliyorum. Yabancı bir dostum "Bu görkemli ses nereden çıktı?" dedi bana... Gerçekten de onun son derece zengin ve yanık bir sesi var. Üstelik hiç bozulmuyor. Albümü ise başta Şehrazat'ın adını veren şarkısı, güzelliklerle dolu. Selda'yı bunca yıldır sürdürdüğü başarısı ve bitmeyen enerjsi nedeniyle, içtenlikle kutluyorum.

Uzun zamandır biraz gündemimizden çıkmış mıydı? O üretimini hiç durdurmadı gerçi. Ama biz mi biraz her tür müziğe dalarak onu ihmal etmiştik? Ne olursa olsun... Bir zamanların yakın dostu sevgili Selda Bağcan'ın yeni albümü Güvercinleri de Vururlar'ı büyük ilgiyle dinledim, dinliyorum. Yabancı bir dostum "Bu görkemli ses nereden çıktı?" dedi bana... Gerçekten de onun son derece zengin ve yanık bir sesi var. Üstelik hiç bozulmuyor. Albümü ise başta Şehrazat'ın adını veren şarkısı, güzelliklerle dolu. Selda'yı bunca yıldır sürdürdüğü başarısı ve bitmeyen enerjsi nedeniyle, içtenlikle kutluyorum.

ATİLLA DORSAY / Sabah 2008

Site tasarım Kobimedya